VK-12VDC2A-IP66
Kit Image
VK-12VDC2A-IP66
Dc 12v 2a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/4951/image_1920?unique=93f5724
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
2A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC2A-IP66
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 125.6 x 28 x 28 mm
Net weight 100 g
Power consumption
Power input AC 200 / 240V
Power output DC 12V
Maximum consumption 2A
Output plug Standard power jack
Ambient
Operating temperature -20 ºC ~ 45 ºC
Degree of protection IP66
Use Outdoor
Maximum humidity 90%