VK-12VDC1A-MICRO
Kit Image
VK-12VDC1A-MICRO
Dc 12v 1a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/4947/image_1920?unique=6947c99
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
1A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC1A-MICRO
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 51 x 50 x 25 mm
Net weight 100 g
Weight with packaging 110 g
Power consumption
Consumption (w) 12W
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 1A