VK-MON-55-4K
Kit Image
VK-MON-55-4K
55" monitor
https://a-secur.com/web/image/product.template/5024/image_1920?unique=6947c99
view more
Monitores CCTV
VESA support
Yes, 400 x 400 mm type
HDMI
2
Kit Image
VK-MON-55-4K
specifications and features
General information
Type of monitor 55'
Material and dimensions
Dimensions 1250 x 715 x 55 mm
Material Metal
Net weight 12000 g
Weight with packaging 20000 g
VESA support Yes, 400 x 400 mm type
Box dimensions Alto: 85 cm / Ancho: 21.5 cm / Largo: 137 cm
Power consumption
Power mode AC
Voltage 100V ~ 240V
Consumption (w) 120W
Ambient
Operating temperature -20 ºC ~ 40 ºC
Use Indoor
Maximum humidity 90%