VK-MON-32-FHD
Kit Image
VK-MON-32-FHD
32" monitor
https://a-secur.com/web/image/product.template/4841/image_1920?unique=1324875
view more
Monitores CCTV
VGA
1
HDMI
2
Kit Image
VK-MON-32-FHD
specifications and features
General information
Type of monitor 32'
Material and dimensions
Dimensions 730 x 430 x 74 mm
Material Plastic and Steel
Net weight 5100 g
Weight with packaging 5500 g
Power consumption
Power mode AC
Voltage 100V ~ 240V
Consumption (w) 50W
Ambient
Operating temperature -20 ºC ~ 40 ºC
Use Indoor
Maximum humidity 90%