VK-MON-25-FHD
Kit Image
VK-MON-25-FHD
25" monitor
https://a-secur.com/web/image/product.template/7122/image_1920?unique=1324875
view more
Monitores CCTV
VESA support
Sí, tipo 75 x 75 mm
VGA
1
HDMI
1
Kit Image
VK-MON-25-FHD
specifications and features
General information
Type of monitor 25'
Material and dimensions
Dimensions 560 x 330 x 40 mm
Net weight 2700 g
Weight with packaging 3680 g
VESA support Sí, tipo 75 x 75 mm
Power consumption
Power mode DC
Voltage 12V
Amperage 3000mA
Ambient
Operating temperature 0 °С ~ 50 °С
Use Indoor
Maximum humidity 90%