VK-BALUN-4K-DC36
Kit Image
VK-BALUN-4K-DC36
Video / power supply passive balun 2 unit
https://a-secur.com/web/image/product.template/7183/image_1920?unique=6947c99
view more
Baluns
Distancia de transmisión HDCVI 1080p
250 m
Distancia de transmisión HDTVI 1080p
250 m
Distancia de transmisión AHD 1080p
Resolución
1 Mpx / 2 Mpx / 3 Mpx / 4 Mpx / 5 Mpx / 8 Mpx
Kit Image
VK-BALUN-4K-DC36
specifications and features
General information
Type Passive
Subtipo Emitter / receiver
Units 2
Material and dimensions
Dimensions 72.6 x 42.5 x 24.5 mm
Material ABS plastic
Net weight 70 g
Weight with packaging 100 g
Power consumption
Power mode DC
Voltage 12V / 36V
Ambient
Operating temperature -10 ºC ~ 55 ºC
Maximum humidity 95%