VK-12VDC5A-4OUT-V2
Kit Image
VK-12VDC5A-4OUT-V2
Dc 12v 5a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/2302/image_1920?unique=6947c99
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC5A-4OUT-V2
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 164 x 37 x 55 mm
Net weight 280 g
Length 1.2 m
Power consumption
Power input AC 90V ~ 264V
Power output DC 12V
Maximum consumption 5A
Número de salidas 4 by terminals + / -
Ambient
Use Indoor
PROTECTION AGAINST RAYS
Protección contra sobretensiones Protection by 2A fuse