VK-12VDC5A-4OUT
Kit Image
VK-12VDC5A-4OUT
Dc 12v 5a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/2301/image_1920?unique=6947c99
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC5A-4OUT
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 105 x 33 x 45 mm
Net weight 320 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 5A