VK-12VDC1A
Kit Image
VK-12VDC1A
Dc 12v 1a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/1626/image_1920?unique=2f7a39e
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
1A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC1A
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 70 x 35 x 30 mm
Net weight 130 g
Length 1.5 m
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 1A