VK-12VDC10A-BOX-BAT
Kit Image
VK-12VDC10A-BOX-BAT
Dc 12v 10a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/2307/image_1920?unique=1324875
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
10A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC10A-BOX-BAT
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 315 x 235 x 62 mm
Net weight 2400 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 10A
Número de salidas 9 outputs per copper pair
Output plug Clema
Función SAI Yes (batteries 12V / 7AH)
Conexión bateria F1
Protección alimentacion PTC fuse
Maximum consumption for each output 1,1A
Ambient
Operating temperature -20 ºC ~ 45 ºC
Maximum humidity 90%