VK-12VDC1.5A-OUT
Kit Image
VK-12VDC1.5A-OUT
Dc 12v power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/3094/image_1920?unique=e16cafd
view more
Power output
DC 12V
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC1.5A-OUT
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 128 x 81 x 32.4 mm
Material Plastic
Power consumption
Power input 180 ~ 240V ; 50 Hz
Power output DC 12V
Output plug Standard power jack
Input current 500mA
Output current 1500mA
Ambient
Operating temperature -10 ºC ~ 40 ºC
Use Indoor-outdoor
Maximum humidity 90%