LINESUPPLY-FIBRA-75W-B
Kit Image
LINESUPPLY-FIBRA-75W-B
Module providing additional power supply for fibra devices
https://a-secur.com/web/image/product.template/9342/image_1920?unique=1324875
view more
Kit Image
LINESUPPLY-FIBRA-75W-B
Material and dimensions
Dimensions 160 x 85 x 53 mm
Net weight 320 g
Color Black
Power consumption
Power mode AC
Voltage 100V ~ 240V
Amperage 700mA
Battery support Entry available
Battery model 12V DC 7 ~ 18 Ah
Power output AC 24V
Maximum consumption 1.25A
Número de salidas 2
Potencia 75W
Use Indoor
Maximum humidity 75%