LINESUPPLY-FIBRA-45W-W
Kit Image
LINESUPPLY-FIBRA-45W-W
Module providing additional power supply for fibra devices
https://a-secur.com/web/image/product.template/7371/image_1920?unique=1324875
view more
Kit Image
LINESUPPLY-FIBRA-45W-W
specifications and features
General information
Type Module providing additional power supply for Fibra devices
Material and dimensions
Dimensions 160 x 85 x 53 mm
Net weight 270 g
Weight with packaging 460 g
Color White
Power consumption
Power mode AC
Voltage 100V ~ 240V
Amperage 700mA
Battery support Entry available
Battery model 12V DC 7 ~ 18 Ah
Power output AC 24V
Maximum consumption 1.25A
Potencia 45W
Ambient
Operating temperature -10 ºC ~ 40 ºC
Use Indoor
Maximum humidity 75%