HWT-B120-P
Kit Image
HWT-B120-P
Bullet 4 in 1 (cvi, tvi, ahd and analog) camera of 2 megapixels and fix lens
https://a-secur.com/web/image/product.template/9262/image_1920?unique=6947c99
Lens Type: Fix
Focal distance: 2.8 mm
Kit Image
HWT-B120-P
Material and dimensions
Dimensions 65.9 x 189.2 x 81.8 mm
Material Plastic
Power mode DC
Voltage 12V
Consumption (w) 4W
Amperage 350mA
Use Indoor-outdoor
Maximum humidity 90%
Lens Type Fix
Focal distance 2.8 mm