HWT-B120-M-B
Kit Image
HWT-B120-M-B
Bullet 4 in 1 (cvi, tvi, ahd and analog) camera of 2 megapixels and fix lens
https://a-secur.com/web/image/product.template/3097/image_1920?unique=6947c99
Lens Type: Fix
Focal distance: 2.8 mm
Kit Image
HWT-B120-M-B
Material and dimensions
Dimensions 165 x 62 x 58 mm
Material Metal
Power mode DC
Voltage 12V
Consumption (w) 4W
Amperage 350mA
Use Indoor-outdoor
Maximum humidity 90%
Lens Type Fix
Focal distance 2.8 mm