DS-1275ZJ-SUS
Kit Image
DS-1275ZJ-SUS
Mast / lamppost mount
https://a-secur.com/web/image/product.template/2010/image_1920?unique=1324875
view more
Soportes cámaras
Installation
Mast / Lamppost
Dimensions
127 x 46 x 250 mm
Material
Stainless steel
Kit Image
DS-1275ZJ-SUS
specifications and features
General information
Typ of bracket Mast / Lamppost Mount
Material and dimensions
Installation Mast / Lamppost
Dimensions 127 x 46 x 250 mm
Material Stainless steel
Net weight 1480 g
Supported weight 10000 g
Mast diameter range (Φ) 67mm ~ 127mm