DS-1200KI
Kit Image
DS-1200KI
Keypad control motorized rs485
https://a-secur.com/web/image/product.template/3083/image_1920?unique=0edcd41
view more
Kit Image
DS-1200KI
specifications and features
General information
Type Keypad control motorized RS485
Material and dimensions
Dimensions 435 x 193 x 110 mm
Net weight 1000 g
Power consumption
Power mode DC
Voltage 12V
Consumption (w) 4.5W
Amperage 380mA
Ambient
Operating temperature -10 ºC ~ 55 ºC
Maximum humidity 90%