A-24VDC2.5A
Kit Image
A-24VDC2.5A
Dc 24v 2.5a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/1641/image_1920?unique=1324875
view more
Power output
DC 24V
Maximum consumption
2.5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-24VDC2.5A
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 110 x 55 x 30 mm
Net weight 220 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 24V
Maximum consumption 2.5A