A-12VDC20A-BOX-BAT
Kit Image
A-12VDC20A-BOX-BAT
Dc 12v 20a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/2309/image_1920?unique=6947c99
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
20A
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-12VDC20A-BOX-BAT
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 325 x 250 x 80 mm
Net weight 3030 g
Power consumption
Power input AC 96 ~ 264V ; 50 / 60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 20A
Número de salidas 18 outputs per pair of copper
Output plug Clema
Función SAI Yes (batteries 12V / 7AH)
Conexión bateria F1
Protección alimentacion Current peaks / Overvoltage / Short circuit
Maximum consumption for each output 1,1A